Учeнички парламент ОШ „8. октобар“ у посети председнику општине Власотинце

HomeАкцијеУчeнички парламент ОШ „8. октобар“ у посети председнику општине Власотинце

Учeнички парламент ОШ „8. октобар“ у посети председнику општине Власотинце

Учeнички парламент Основне школе „8. октобар“ из Власотинца посетио је председника општине, Братислава Петровића, поводом обележавања Дечје недеље. Том приликом, председник је топло дочекао ученике и њихове наставнике, а разговор је протекао у пријатељској атмосфери.

Ученици су имали прилику да постављају питања, размене идеје и разговарају о темама које их интересују, попут унапређења школских услова и активности за децу у општини. Председник је са задовољством одговарао на сва њихова питања, истакавши важност младих у друштву и њиховог укључивања у доношење одлука које утичу на њихов свакодневни живот.

Ученици и наставници захвалили су се председнику Петровићу на срдачном пријему и конструктивном разговору, изразивши наду да ће се добра сарадња наставити и у будућности.