Моје I/1 Дечја недеља – Учитељица Биљана Цветковић

HomeШколске новостиМоје I/1 Дечја недеља – Учитељица Биљана Цветковић

Моје I/1 Дечја недеља – Учитељица Биљана Цветковић

Учитељица Биљана Цветковић и ученици одељења I/1 прославили су Дечју недељу кроз низ активности које су обележиле радост и креативност најмлађих. Током недеље, наши првачићи су учествовали у различитим радионицама, игрицама и заједничким пројектима који су истакли важност другарства, солидарности и заједништва.

Учионица је била испуњена осмесима, песмом и бојама, док су ученици вредно радили на својим цртежима и ликовним радовима, али су се такође укључили и у игре које подстичу сарадњу и тимски дух. Све активности су осмишљене како би се деца осетила важним делом школске заједнице.

Дечја недеља је за наше првачиће донела незаборавне тренутке, а радост коју су поделили са учитељицом Биљаном и својим другарима остаће им као драга успомена на почетак њиховог школовања.