Пласман ученика на државно такмичење из математике

HomeШколске новостиПласман ученика на државно такмичење из математике

Пласман ученика на државно такмичење из математике

Наш ученик Марко Станковић из Власотинца, ученик осмог разреда, освојио је прво место и пласман на државном такмичењу из математике. Његова изванредна способност и преданост су изнова потврђени, инспиришући његове вршњаке.
Његов наставник, Душан Валчић, заслужује посебно признање за изузетно вођење и подршку коју је пружио Марку. Ово постигнуће представља пример изузетности и мотивацију за све ученике и наставнике.
Честитамо Марку и господину Валчићу на овом величанственом успеху! 🏆👏

* * * * *

Честитамо овим ученицима и њиховим наставницима и желимо им пуно успеха и среће на државном такмичењу!

Државно такмичење ће се одржати у Ваљеву, ОШ „Милован Глишић“ 11. маја 2024. од 10 сати. Списак такмичара и сва обавештења биће објављена на сајту ДМС до понедељка 01.04.2024. године.

Председница подружнице ДМС Јабланички округ

Ангела Митић Младеновић

Коначну ранг листу можете преузети овде<<<