Učenički parlament OŠ „8. oktobar“ u poseti predsedniku opštine Vlasotince

HomeAkcijeUčenički parlament OŠ „8. oktobar“ u poseti predsedniku opštine Vlasotince

Učenički parlament OŠ „8. oktobar“ u poseti predsedniku opštine Vlasotince

Učenički parlament Osnovne škole „8. oktobar“ iz Vlasotinca posetio je predsednika opštine, Bratislava Petrovića, povodom obeležavanja Dečje nedelje. Tom prilikom, predsednik je toplo dočekao učenike i njihove nastavnike, a razgovor je protekao u prijateljskoj atmosferi.

Učenici su imali priliku da postavljaju pitanja, razmene ideje i razgovaraju o temama koje ih interesuju, poput unapređenja školskih uslova i aktivnosti za decu u opštini. Predsednik je sa zadovoljstvom odgovarao na sva njihova pitanja, istakavši važnost mladih u društvu i njihovog uključivanja u donošenje odluka koje utiču na njihov svakodnevni život.

Učenici i nastavnici zahvalili su se predsedniku Petroviću na srdačnom prijemu i konstruktivnom razgovoru, izrazivši nadu da će se dobra saradnja nastaviti i u budućnosti.