HomeПројектиПРОЈЕКАТ – „Промоција олимпијских вредности: поштовање, пријатељство и изузетност“ 2024.

Са задовољством обавештавамо све наше ученике, родитеље, старатеље и наставнике да је наша школа одабрана за учешће у престижном пројекту из области олимпијског образовања под називом „Промоција олимпијских вредности: поштовање, пријатељство и изузетност“. Ове године, наша школа ће активно учествовати заједно са још 62 основне школе из Србије.

Овај пројекат представља изузетну прилику за наше ученике да се упознају са олимпијским вредностима као што су поштовање, пријатељство и изузетност, те да кроз различите активности и едукативне програме развијају своје вештине и капацитете. Очекујемо да ће ово искуство бити инспиративно и мотивишуће за све нас, те да ће допринети јачању спортског духа и тимског рада у нашој школи.

Надамо се успешној сарадњи са осталим школама у пројекту и верујемо да ћемо кроз заједнички рад остварити изванредне резултате. Останите са нама како бисте пратили све новости и догађаје везане за овај узбудљиви пројекат!

Жаклина Ђикић

Помоћник директора