HomeProjektiPROJEKAT – „Promocija olimpijskih vrednosti: poštovanje, prijateljstvo i izuzetnost“ 2024.

Sa zadovoljstvom obaveštavamo sve naše učenike, roditelje, staratelje i nastavnike da je naša škola odabrana za učešće u prestižnom projektu iz oblasti olimpijskog obrazovanja pod nazivom „Promocija olimpijskih vrednosti: poštovanje, prijateljstvo i izuzetnost“. Ove godine, naša škola će aktivno učestvovati zajedno sa još 62 osnovne škole iz Srbije.

Ovaj projekat predstavlja izuzetnu priliku za naše učenike da se upoznaju sa olimpijskim vrednostima kao što su poštovanje, prijateljstvo i izuzetnost, te da kroz različite aktivnosti i edukativne programe razvijaju svoje veštine i kapacitete. Očekujemo da će ovo iskustvo biti inspirativno i motivišuće za sve nas, te da će doprineti jačanju sportskog duha i timskog rada u našoj školi.

Nadamo se uspešnoj saradnji sa ostalim školama u projektu i verujemo da ćemo kroz zajednički rad ostvariti izvanredne rezultate. Ostanite sa nama kako biste pratili sve novosti i događaje vezane za ovaj uzbudljivi projekat!

Žaklina Đikić

Pomoćnik direktora