Zahvalnost za podršku u obeležavanju Evropskog dana jezika

HomeProjektiZahvalnost za podršku u obeležavanju Evropskog dana jezika

Zahvalnost za podršku u obeležavanju Evropskog dana jezika

Zahvalnica Ministarstvu prosvete i široj javnosti

OŠ „8. oktobar“ želi da uputi iskrenu zahvalnost Ministarstvu prosvete na podršci i deljenju naše objave povodom obeležavanja Evropskog dana jezika. Vaše priznanje nam mnogo znači, jer dodatno motiviše naše učenike i nastavnike da nastave sa promocijom važnosti učenja jezika i kulturne raznolikosti kroz naš projekat „Učimo svi zajedno!“.

„Ministarstvo prosvete na svom zvaničnom Fejsbuk profilu podelilo objavu naše škole povodom obeležavanja Evropskog dana jezika. U objavi je istaknut značaj učenja jezika i pohvaljen naš projekat „Učimo svi zajedno!“. Ova podrška Ministarstva dodatno je naglasila važnost međunarodne saradnje i promocije kulturne raznolikosti u školama.“

Takođe želimo da se zahvalimo i široj javnosti na podršci i pozitivnim reakcijama koje smo dobili. Verujemo da svako novo znanje obogaćuje, i zajedno možemo graditi svet gde razumevanje i ljubav među narodima rastu.

Nastavljamo da širimo ljubav kroz obrazovanje!

S poštovanjem,
OŠ „8. oktobar“
Učimo svi zajedno – što više znaš, više vrediš!