Добродошли на Општинско такмичење из математике

HomeАкцијеДобродошли на Општинско такмичење из математике

Добродошли на Општинско такмичење из математике

Добродошли на Општинско такмичење из математике које се одржава под покровитељством Основне школе „8. октобар“ из Власотинца.

Част нам је што можемо да вас угостимо на овом престижном догађају посвећеном промоцији математичке стручности и интелектуалног развоја младих. Као домаћини, трудимо се да створимо атмосферу која ће подстицати ваше такмичарско искуство и омогућити вам да покажете своје математичке вештине на најбољи могући начин.

Основна школа „8. октобар“ из Власотинца с поносом отвара своја врата како би вас дочекала и пружила вам подршку током такмичења. Наша школа већ дуги низ година негује љубав према математици и подстиче ученике да развијају свој интелектуални потенцијал кроз бројне активности и пројекте.

Желимо вам пуно успеха и задовољства током такмичења. Нека ваше математичко знање засија у свом сјају, а ова манифестација буде инспирација за даље учење и напредак.

Opšinsko takmičenje iz matematike OS 8 oktobar Vlasotince 2
Opšinsko takmičenje iz matematike OS 8 oktobar Vlasotince 3