Dobrodošli na Opštinsko takmičenje iz matematike

HomeAkcijeDobrodošli na Opštinsko takmičenje iz matematike

Dobrodošli na Opštinsko takmičenje iz matematike

Dobrodošli na Opštinsko takmičenje iz matematike koje se održava pod pokroviteljstvom Osnovne škole „8. oktobar“ iz Vlasotinca.

Čast nam je što možemo da vas ugostimo na ovom prestižnom događaju posvećenom promociji matematičke stručnosti i intelektualnog razvoja mladih. Kao domaćini, trudimo se da stvorimo atmosferu koja će podsticati vaše takmičarsko iskustvo i omogućiti vam da pokažete svoje matematičke veštine na najbolji mogući način.

Osnovna škola „8. oktobar“ iz Vlasotinca s ponosom otvara svoja vrata kako bi vas dočekala i pružila vam podršku tokom takmičenja. Naša škola već dugi niz godina neguje ljubav prema matematici i podstiče učenike da razvijaju svoj intelektualni potencijal kroz brojne aktivnosti i projekte.

Želimo vam puno uspeha i zadovoljstva tokom takmičenja. Neka vaše matematičko znanje zasija u svom sjaju, a ova manifestacija bude inspiracija za dalje učenje i napredak.

Opšinsko takmičenje iz matematike OS 8 oktobar Vlasotince 2
Opšinsko takmičenje iz matematike OS 8 oktobar Vlasotince 3