Књижевна олимпијада

HomeШколске новостиКњижевна олимпијада

Књижевна олимпијада

Управо су завршене књижевне олимпијске игре, а наша школа се може поносити изузетним достигнућима својих ученика. Софија Николић и Лара Коцић, ученице седмог разреда, постигле су изванредне резултате од 14 поена свака. Њихова страст према књижевности очигледна је из ових резултата, што их чини истинским узорима својим вршњацима.

Исидора Тодоровић такође је остварила значајан успех, освојивши 13 поена и тиме се истакла као још једна талентована млада књижевница из наше школе. Ивана Живковић и Нада Благојевић такође су допринеле успеху тима с по 10 освојених поена свака. Њихова преданост и труд су непроцењиви.

Овај изузетан успех не би био могућ без подршке наших преданих наставника, Иване Станковић и Светислава Цекића, који су неуморно радили с ученицима, надахњујући их и подстичући да досегну свој пуни потенцијал.

Честитамо свим ученицима нашег тима на изузетним резултатима, као и наставницима на њиховом неуморном раду и инспиративној подршци коју пружају нашој школској заједници. Овај резултат је плод заједничког напора и посвећености, што нас чини поносним што смо део ове изванредне школе.