Književna olimpijada

HomeŠkolske novostiKnjiževna olimpijada

Književna olimpijada

Upravo su završene književne olimpijske igre, a naša škola se može ponositi izuzetnim dostignućima svojih učenika. Sofija Nikolić i Lara Kocić, učenice sedmog razreda, postigle su izvanredne rezultate od 14 poena svaka. Njihova strast prema književnosti očigledna je iz ovih rezultata, što ih čini istinskim uzorima svojim vršnjacima.

Isidora Todorović takođe je ostvarila značajan uspeh, osvojivši 13 poena i time se istakla kao još jedna talentovana mlada književnica iz naše škole. Ivana Živković i Nada Blagojević takođe su doprinele uspehu tima s po 10 osvojenih poena svaka. Njihova predanost i trud su neprocenjivi.

Ovaj izuzetan uspeh ne bi bio moguć bez podrške naših predanih nastavnika, Ivane Stanković i Svetislava Cekića, koji su neumorno radili s učenicima, nadahnjujući ih i podstičući da dosegnu svoj puni potencijal.

Čestitamo svim učenicima našeg tima na izuzetnim rezultatima, kao i nastavnicima na njihovom neumornom radu i inspirativnoj podršci koju pružaju našoj školskoj zajednici. Ovaj rezultat je plod zajedničkog napora i posvećenosti, što nas čini ponosnim što smo deo ove izvanredne škole.