Moje I/1 Dečja nedelja – Učiteljica Biljana Cvetković

HomeŠkolske novostiMoje I/1 Dečja nedelja – Učiteljica Biljana Cvetković

Moje I/1 Dečja nedelja – Učiteljica Biljana Cvetković

Učiteljica Biljana Cvetković i učenici odeljenja I/1 proslavili su Dečju nedelju kroz niz aktivnosti koje su obeležile radost i kreativnost najmlađih. Tokom nedelje, naši prvačići su učestvovali u različitim radionicama, igricama i zajedničkim projektima koji su istakli važnost drugarstva, solidarnosti i zajedništva.

Učionica je bila ispunjena osmesima, pesmom i bojama, dok su učenici vredno radili na svojim crtežima i likovnim radovima, ali su se takođe uključili i u igre koje podstiču saradnju i timski duh. Sve aktivnosti su osmišljene kako bi se deca osetila važnim delom školske zajednice.

Dečja nedelja je za naše prvačiće donela nezaboravne trenutke, a radost koju su podelili sa učiteljicom Biljanom i svojim drugarima ostaće im kao draga uspomena na početak njihovog školovanja.