HomeШколске новостиНастављамо да сијамо: Лара Коцић освојила треће место на Републичком такмичењу из француског језика!

🎉🌟 Поносно јављамо да је на недавном Републичком такмичењу из француског језика наша талентована ученица седмог разреда, Лара Коцић, засијала освојивши фантастично треће место! 🥉👏🏻👏🏻👏🏻

Ова сјајна постигнућа само потврђују изванредан таленат и преданост наших ученика, али и квалитет нашег образовног система. Основна школа 8. октобар из Власотинца се поноси својим ученицима који не само да постижу изванредне академске резултате, већ и развијају широк спектар вештина.

Честитамо не само Лари Коцић на њеном сјајном успеху, већ и њеном ментору и нашој драгоценој наставници француског језика, Јелени Стаменковић, на њиховом труду и посвећености.

Основна школа 8. октобар непрекидно тежи изврсности и подржава све своје ученике у остваривању њихових снова.

Наша школа није само образовна институција, већ и место где се рађају и негују таленти.