HomeŠkolske novostiNastavljamo da sijamo: Lara Kocić osvojila treće mesto na Republičkom takmičenju iz francuskog jezika!

🎉🌟 Ponosno javljamo da je na nedavnom Republičkom takmičenju iz francuskog jezika naša talentovana učenica sedmog razreda, Lara Kocić, zasijala osvojivši fantastično treće mesto! 🥉👏🏻👏🏻👏🏻

Ova sjajna postignuća samo potvrđuju izvanredan talenat i predanost naših učenika, ali i kvalitet našeg obrazovnog sistema. Osnovna škola 8. oktobar iz Vlasotinca se ponosi svojim učenicima koji ne samo da postižu izvanredne akademske rezultate, već i razvijaju širok spektar veština.

Čestitamo ne samo Lari Kocić na njenom sjajnom uspehu, već i njenom mentoru i našoj dragocenoj nastavnici francuskog jezika, Jeleni Stamenković, na njihovom trudu i posvećenosti.

Osnovna škola 8. oktobar neprekidno teži izvrsnosti i podržava sve svoje učenike u ostvarivanju njihovih snova.

Naša škola nije samo obrazovna institucija, već i mesto gde se rađaju i neguju talenti.

Arhiva članaka