ODRŽANA „TRKA ZA SREĆNIJE DETINJSTVO“

HomeAkcijeODRŽANA „TRKA ZA SREĆNIJE DETINJSTVO“

ODRŽANA „TRKA ZA SREĆNIJE DETINJSTVO“

Tokom protekle i početkom ove nedelje u osnovnim školama „Siniša Janić“, „8.oktobar“ u Vlasotincu, OŠ „Braća Milenković“ u Šišavi i OŠ „Sveti Sava“ u Gložanu, a u saradnji sa vlasotinačkim Crvenim krstom organizovane su trke za osnovce pod nazivom „Imamo cilj – dođi na start“, a u okviru manifestacije „Trka za srećnije detinjstvo“.

Organizovanje ove manifestacija ima za cilj da osnovcima i srednjoškolcima podstakne humanost, da promoviše zdrave stilove života a istovremeno da propagira i ukaže na značaj volonterskog rada.

„Na trkama koje smo zajedno organizovali učestvovali su učenici od prvog do osmog razreda sa svojim učiteljima, nastavnicima i profesorima. Svi zajedno smo učestvovali na ovoj humanitarno-rekreativnoj akciji, koja nam je svima izmamila osmehe i puno pozitivne energije.

Prilika je da se zahvalimo svim kolektivima koji su uzeli učešće, svima koji su pokazali opredeljenje ka zdravom načinu života i prihvatanjem humanitarnih vrednosti“, rekao je sekretar vlasotinačkog Crvenog krsta Danijel Kocić.

Arhiva članaka