Plasman učenika na državno takmičenje iz matematike

HomeŠkolske novostiPlasman učenika na državno takmičenje iz matematike

Plasman učenika na državno takmičenje iz matematike

Naš učenik Marko Stanković iz Vlasotinca, učenik osmog razreda, osvojio je prvo mesto i plasman na državnom takmičenju iz matematike. Njegova izvanredna sposobnost i predanost su iznova potvrđeni, inspirišući njegove vršnjake.
Njegov nastavnik, Dušan Valčić, zaslužuje posebno priznanje za izuzetno vođenje i podršku koju je pružio Marku. Ovo postignuće predstavlja primer izuzetnosti i motivaciju za sve učenike i nastavnike.
Čestitamo Marku i gospodinu Valčiću na ovom veličanstvenom uspehu! 🏆👏

* * * * *

Čestitamo ovim učenicima i njihovim nastavnicima i želimo im puno uspeha i sreće na državnom takmičenju!

Državno takmičenje će se održati u Valjevu, OŠ „Milovan Glišić“ 11. maja 2024. od 10 sati. Spisak takmičara i sva obaveštenja biće objavljena na sajtu DMS do ponedeljka 01.04.2024. godine.

Predsednica podružnice DMS Jablanički okrug

Angela Mitić Mladenović

Konačnu rang listu možete preuzeti ovde<<<