САВИНДАН

HomeСвечаностиСАВИНДАН

САВИНДАН

Велика дела чине скромни људи, деца која приступају с љубављу правим вредностима.

На путу Светосавља и сјају старијих времена водила су нас данас деца својим искреним и чистим срцем.
Својим колегама, Биљани Милошевић и Бојану Ценићу честитам на дивном програму.

Драгим колегама, учитељима, на посебном ангажовању да наши најмлађи ученици кроз традиционално Посело, покажу дух традиције нашег поднебља.

Традиционално на Савиндан, промовишемо и посебан часопис” Росуља” у коме је саткано све што је дечјом руком створено, изаткано тананим нитима. Ове године моја драга колегиница, Ивана Станковић, професор српског језика,са сарадницима припремила је дивно издање у коме можете прочитати све о раду ученика и наставника.

Искористићу прилику да се захвалим домаћину славе, породици Ђелић на дивним речима захвалности.

Дух Светосавља у нашој школи присутан је свакодневно у настојању свих нас да пут наших ученика буде исправан и вредан.

Директорки и помоћници директорке, Жаклини Ђикић хвала на подршци.
Посебно ХВАЛА нашим вредним помоћним радницама које су у сарадњи са управом школе домаћински припремиле славу школе и резање Славског колача.

Нека је свима Савиндан на радост и здравље!

ДОМАЋИН СЛАВЕ,

Породица Ђелић

Светосавско посело у реализацији учитеља четвртог разреда

(Биљане Милтеновић, Александре Поп-Илић и Данијеле Маринковић) и ученика другог и четвртог разреда.

Основна школа "8. октобар" Издвојено одељење у Конопници