SAVINDAN

HomeSvečanostiSAVINDAN

SAVINDAN

Velika dela čine skromni ljudi, deca koja pristupaju s ljubavlju pravim vrednostima.

Na putu Svetosavlja i sjaju starijih vremena vodila su nas danas deca svojim iskrenim i čistim srcem.
Svojim kolegama, Biljani Milošević i Bojanu Ceniću čestitam na divnom programu.

Dragim kolegama, učiteljima, na posebnom angažovanju da naši najmlađi učenici kroz tradicionalno Poselo, pokažu duh tradicije našeg podneblja.

Tradicionalno na Savindan, promovišemo i poseban časopis” Rosulja” u kome je satkano sve što je dečjom rukom stvoreno, izatkano tananim nitima. Ove godine moja draga koleginica, Ivana Stanković, profesor srpskog jezika,sa saradnicima pripremila je divno izdanje u kome možete pročitati sve o radu učenika i nastavnika.

Iskoristiću priliku da se zahvalim domaćinu slave, porodici Đelić na divnim rečima zahvalnosti.

Duh Svetosavlja u našoj školi prisutan je svakodnevno u nastojanju svih nas da put naših učenika bude ispravan i vredan.

Direktorki i pomoćnici direktorke, Žaklini Đikić hvala na podršci.
Posebno HVALA našim vrednim pomoćnim radnicama koje su u saradnji sa upravom škole domaćinski pripremile slavu škole i rezanje Slavskog kolača.

Neka je svima Savindan na radost i zdravlje!

DOMAĆIN SLAVE,

Porodica Đelić

Svetosavsko poselo u realizaciji učitelja četvrtog razreda

(Biljane Miltenović, Aleksandre Pop-Ilić i Danijele Marinković) i učenika drugog i četvrtog razreda.

Osnovna škola "8. oktobar" Izdvojeno odeljenje u Konopnici