Талентовани седмаци доминирају: 1. и 3. место на Општинском такмичењу!

HomeШколске новостиТалентовани седмаци доминирају: 1. и 3. место на Општинском такмичењу!

Талентовани седмаци доминирају: 1. и 3. место на Општинском такмичењу!

На Општинском такмичењу из француског језика, ученици 7. разреда наше школе постигли су изузетне резултате и освојили признати статус квалификације за окружно такмичење. Стручност и посвећеност наших ученика и наставника, Ларе Коцић (7/3) која је освојила 1. место, и тима са 3. местом, Милице Глишић (7/4), Софије Николић (7/2) и Василија Цветановића (7/2), заслужују посебну похвалу.

Срдачне честитке упућујемо нашим талентованим ученицима и изражавамо дубоко поштовање према наставницима, пре свега Јелени Стаменковић, чија ангажованост и стручност су допринеле овим значајним постигнућима. Желимо нашим ученицима успех и на окружном такмичењу, уверени у њихову способност да се суоче са изазовима наредног нивоа такмичења.