Talentovani sedmaci dominiraju: 1. i 3. mesto na Opštinskom takmičenju!

HomeŠkolske novostiTalentovani sedmaci dominiraju: 1. i 3. mesto na Opštinskom takmičenju!

Talentovani sedmaci dominiraju: 1. i 3. mesto na Opštinskom takmičenju!

Na Opštinskom takmičenju iz francuskog jezika, učenici 7. razreda naše škole postigli su izuzetne rezultate i osvojili priznati status kvalifikacije za okružno takmičenje. Stručnost i posvećenost naših učenika i nastavnika, Lare Kocić (7/3) koja je osvojila 1. mesto, i tima sa 3. mestom, Milice Glišić (7/4), Sofije Nikolić (7/2) i Vasilija Cvetanovića (7/2), zaslužuju posebnu pohvalu.

Srdačne čestitke upućujemo našim talentovanim učenicima i izražavamo duboko poštovanje prema nastavnicima, pre svega Jeleni Stamenković, čija angažovanost i stručnost su doprinele ovim značajnim postignućima. Želimo našim učenicima uspeh i na okružnom takmičenju, uvereni u njihovu sposobnost da se suoče sa izazovima narednog nivoa takmičenja.