HomeШколске новостиУспешно Општинско Такмичење из Технике и Технологије одржано у ОШ Карађорђе Петровић у Крушевици

Узбудљиво општинско такмичење из Технике и Технологије одржано је 01.03.2024. године у просторијама Основне школе Карађорђе Петровић у Крушевици. Ово такмичење окупило је ученике основних школа из ширег подручја који су се надметали у различитим дисциплинама, истражујући свет моделарства.

Главни фокус такмичења био је на Технику и Технологију, али и категоријама авио, бродо, и ауто моделарства, где су ученици имали прилику да покажу своје вештине, креативност и техничко знање. Ове дисциплине не само да развијају техничке вештине код ученика, већ их такође подстичу да истраже своју маштовитост и иновативност кроз практичне задатке.

У прилогу, ученицима и њиховим менторима достављамо резултате по разредима, како би се похвалили трудом и постигнућима свих учесника. Ово такмичење не само да пружа прилику за такмичарски дух, већ и за размену идеја и искустава међу ученицима и менторима, што доприноси богатству образовног искуства ван учионице.

Поносни смо на Основну школу Карађорђе Петровић је што је била домаћин овог догађаја, који подстиће развој техничких вештина и креативности код младих генерација. Честитамо свим учесницима на њиховим достигнућима и радујемо се будућим такмичењима која ће додатно инспирисати наше младе инжењере и дизајнере.

Жаклина Ђикић
Помоћник директора