Захвалност за подршку у обележавању Европског дана језика

HomeПројектиЗахвалност за подршку у обележавању Европског дана језика

Захвалност за подршку у обележавању Европског дана језика

Захвалница Министарству просвете и широј јавности

ОШ „8. октобар“ жели да упути искрену захвалност Министарству просвете на подршци и дељењу наше објаве поводом обележавања Европског дана језика. Ваше признање нам много значи, јер додатно мотивише наше ученике и наставнике да наставе са промоцијом важности учења језика и културне разноликости кроз наш пројекат „Учимо сви заједно!“.

„Министарство просвете на свом званичном Фејсбук профилу поделило објаву наше школе поводом обележавања Европског дана језика. У објави је истакнут значај учења језика и похваљен наш пројекат „Учимо сви заједно!“. Ова подршка Министарства додатно је нагласила важност међународне сарадње и промоције културне разноликости у школама.“

Такође желимо да се захвалимо и широј јавности на подршци и позитивним реакцијама које смо добили. Верујемо да свако ново знање обогаћује, и заједно можемо градити свет где разумевање и љубав међу народима расту.

Настављамо да ширимо љубав кроз образовање!

С поштовањем,
ОШ „8. октобар“
Учимо сви заједно – што више знаш, више вредиш!