ZAVRŠNI ISPIT

HomeŠkolske novostiZAVRŠNI ISPIT

ZAVRŠNI ISPIT

Poštovani roditelji,

🗓️ U utorak 18. juna u 09:00 – 11:00 časova, sredu 19. juna u 09:00 – 11:00 časova i četvrtak 20. juna u 09:00 – 11:00 časova časova održava se završni ispit za učenike osmog razreda.

⌛Učenici imaju na raspolaganju 120 minuta da urade zadatke i nemaju pravo da ispitnu prostoriju napuste u prvih 45 i poslednjih 15 minuta predviđenih za rad.

🕗 Učenici su dužni da u školu dođu najkasnije sat vremena pre početka ispita. Sa sobom treba da ponesu đačku knjižicu, obrazac sa identifikacionim nalepnicama (obrazac 41, ukoliko se nalazi kod učenika posle probnog završnog ispita) i pribor za rad.

✏️🖊️Na test iz srpskog, odnosno maternjeg jezika i na test iz izabranog predmeta učenici treba da ponesu hemijsku olovku koja piše plavom bojom (ne olovku „piši-briši“), grafitnu olovku i gumicu.

📐✏️🖊️Na test iz matematike učenici treba da ponesu hemijsku olovku koja piše plavom bojom (ne olovku „piši-briši“), grafitnu olovku, gumicu, lenjir, trougao i šestar.

🥯 🍶 Preporuka je da pre ispita učenici obavezno doručkuju i popiju vodu. Na ispit je poželjno da imaju flašicu sa vodom.

📊 Rezultati testova biće objavljeni u skladu sa Kalendarom aktivnosti.

🍀 Srećno!