Дипломе за изванредне резултате на такмичењима!

HomeСвечаностиДипломе за изванредне резултате на такмичењима!

Дипломе за изванредне резултате на такмичењима!

Драги родитељи, старатељи, учитељи, и драги ученици,

Са поносом желимо да поделимо вест о достигнућима наших талентованих ученика на окружном такмичењу. Основна школа „8. октобар“ из Власотинца са задовољством је доделила заслужена признања у облику диплома за изузетне резултате на овим престижним такмичењима.

Podela diplova OS 8 oktobar Vlasotince 5
Podela diplova OS 8 oktobar Vlasotince 6
Podela diplova OS 8 oktobar Vlasotince 7
Podela diplova OS 8 oktobar Vlasotince 3
Podela diplova OS 8 oktobar Vlasotince 2

Наши ученици су показали изванредно знање, вештине и преданост, што их је истакло међу њиховим вршњацима широм округа. Њихова посвећеност и труд су инспирација за све нас, и заслужују дубоко поштовање и честитке за своје постигнуће.

Овом приликом, желимо да честитамо свим награђеним ученицима на њиховим изванредним успесима. Њихова енергија, истрајност и таленат су пример како се преданим радом могу остварити високи циљеви. Такође, желимо да истакнемо подршку коју су им пружили њихови родитељи и наши предани наставници, чија подршка и менторство су незаменљиви у развоју наших младих талената.

Ова признања нису само симбол индивидуалног успеха, већ и потврда квалитета нашег образовног система.

Основна школа „8. октобар“ из Власотинца поносна је на своје ученике и наставља да их подржава у њиховим академским и личним достигнућима.

Хвала свим ученицима на инспирацији коју нам пружају и нека њихови успеси буду подстицај за нове изазове и остварења. Честитамо још једном нашим награђеним ученицима, преданим наставницима и желимо им пуно успеха у будућим подухватима.

Срдачно,

Светлана Коцић – Директор