Diplome za izvanredne rezultate na takmičenjima!

HomeSvečanostiDiplome za izvanredne rezultate na takmičenjima!

Diplome za izvanredne rezultate na takmičenjima!

Dragi roditelji, staratelji, učitelji, i dragi učenici,

Sa ponosom želimo da podelimo vest o dostignućima naših talentovanih učenika na okružnom takmičenju. Osnovna škola „8. oktobar“ iz Vlasotinca sa zadovoljstvom je dodelila zaslužena priznanja u obliku diploma za izuzetne rezultate na ovim prestižnim takmičenjima.

Podela diplova OS 8 oktobar Vlasotince 5
Podela diplova OS 8 oktobar Vlasotince 6
Podela diplova OS 8 oktobar Vlasotince 7
Podela diplova OS 8 oktobar Vlasotince 3
Podela diplova OS 8 oktobar Vlasotince 2

Naši učenici su pokazali izvanredno znanje, veštine i predanost, što ih je istaklo među njihovim vršnjacima širom okruga. Njihova posvećenost i trud su inspiracija za sve nas, i zaslužuju duboko poštovanje i čestitke za svoje postignuće.

Ovom prilikom, želimo da čestitamo svim nagrađenim učenicima na njihovim izvanrednim uspesima. Njihova energija, istrajnost i talenat su primer kako se predanim radom mogu ostvariti visoki ciljevi. Takođe, želimo da istaknemo podršku koju su im pružili njihovi roditelji i naši predani nastavnici, čija podrška i mentorstvo su nezamenljivi u razvoju naših mladih talenata.

Ova priznanja nisu samo simbol individualnog uspeha, već i potvrda kvaliteta našeg obrazovnog sistema.

Osnovna škola „8. oktobar“ iz Vlasotinca ponosna je na svoje učenike i nastavlja da ih podržava u njihovim akademskim i ličnim dostignućima.

Hvala svim učenicima na inspiraciji koju nam pružaju i neka njihovi uspesi budu podsticaj za nove izazove i ostvarenja. Čestitamo još jednom našim nagrađenim učenicima, predanim nastavnicima i želimo im puno uspeha u budućim poduhvatima.

Srdačno,

Svetlana Kocić – Direktor